Kredyty pozabankowe

Wszystko na temat kredytów pozabankowych na polskim rynku

Bez zdolności

Bank odmówił udzielenia pożyczki? Powiedział, że nie masz odpowiedniej zdolności kredytowej? Nic straconego. Pozabankowe instytucje finansowe i prywatni inwestorzy mają dla Ciebie pieniądze. Wystarczy tylko skorzystać z ich oferty i wybrać kredyt dla osób bez zdolności kredytowej.

Powodów niskiej zdolności może być wiele: kryzys gospodarczy, chwilowy brak zleceń, utrata pracy. Bank bardzo krytycznie analizuje wszystkie czynniki i wystarczy, że wskaźnik pokaże zbyt niski rating i już kredytu nie otrzymamy. A może kiedyś nie wykazaliśmy się dostatecznie dobrze z naszych zobowiązań kredytowych i bezwzględny bank to stale pamięta?

W pozabankowych instytucjach finansowych sprawa jest prostsza. Tu nie dokonuje się szczegółowych analiz, kontroli w BIK, BIG, KRD i innych tego typu rejestrach. Nie potrzeba deklarować celu, dla którego zdecydowaliśmy się zaciągnąć zobowiązanie finansowe.

Nie jest istotne, czy masz inne kredyty, czy może powinęła się noga w przeszłości i masz komornika na majątku. Czy też może po prostu dochody na osobę w rodzinie są zbyt niskie by sprostać racie kredytowej. A może masz dochody z których nie możesz pokazać zaświadczenia o zarobkach.

Nie martw się, osób w podobnej sytuacji jak Twoja jest wiele. A rynek jest otwarty na wszelkie okazje inwestycyjne. Jesteś dla instytucji pozabankowych dobrym klientem – gdy spłacasz. Jeśli więc zależy Ci na szybkim dostępie do pieniędzy i nie zawiedziesz ze spłatą zyskasz partnera, który chętnie w razie potrzeby pożyczy Ci pieniądze na dowolny cel i nawet sam je do Ciebie przywiezie wraz z umową kredytową.

Dla małych kwot wystarczy okazać dowód i podpisać umowę kredytową, przy wyższych kwotach będziesz musiał zastawić coś wartościowego lub znaleźć poręczyciela. Przedmiotem zastawu może być złoto lub biżuteria, a przy wyższych kwotach nawet zastaw hipoteczny.

Zdecydowałeś się na skorzystanie z kredytu? Zajrzyj – Oferta kredytów pozabankowych.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*